avatar
Andrzej

Korzystałem z wycieczki 1-dniowej Biura Karpacz do Pragi w dniu 09.10.2021. Opisany program wycieczki przez biuro nie zgadzał się z wykonaniem. Faktycznie zwiedziliśmy dużo, dużo więcej. Ponadto PAN PRZEWODNIK pomocny we wszystkim - od umożliwienia zakupu koron do załatwienia knajpy z obiadem typowo czeskim po cenach o 30% niższych. Biuro zorganizowało ale PAN PRZEWODNIK pełen profesjonalizm z dodaniem dużo od siebie. DZIĘKUJĘ ! Będę polecał i jeżeli będę miał jeszcze raz gdzieś udać się z Karpacza to tylko od Was i najlepiej z Tym Panem Przewodnikiem. Pozdrawiam i Życzę samych zadowolonych klientów tak jak ja.

avatar
dorota

Dnia 12 .11.2016 r brałam udział w wycieczce do Pragi.Wycieczka by super. Przewodnik (pan Bogdan) i kierowca (pan Wojtek) bardzo mili.Jestem bardzo zadowolona.Pani w biurze bardzo miła .Pozdrawiam biuro przewodnika i kierowce.Jeszcze będę korzystać z państwa biura .Dorota

avatar
Andrzej

W lipcu 2016r. miałem przyjemność korzystać z usług tego biura. O jakości świadczonych usług i pracownikach (a szczególnie o Pani z biura) mogę mówić tylko w samych superlatywach. Fantastyczne wspomnienia z wycieczek na długo pozostaną w mojej pamięci. Bardzo dziękuję!

avatar
Andrzej

W lipcu 2016r. miałem przyjemność kilkakrotnie korzystać z usług B.T. O jakości świadczonych usług oraz personelu (a szczególnie o Pani w biurze)mogę mówić tylko w samych superlatywach. Cudowne wspomnienia z wycieczek na długo pozostaną w mojej pamięci. Dziękuję!!!

avatar
Andrzej

W lipcu 2016r. miałem przyjemność kilkakrotnie korzystać z usług B.T. O jakości świadczonych usług oraz personelu (a szczególnie o Pani w biurze)mogę mówić tylko w samych superlatywach. Cudowne wspomnienia z wycieczek na długo pozostaną w mojej pamięci. Dziękuję!!!

avatar
Andrzej

To co piszą inni na temat tego biura to WSZYSTKO prawda. Również miałem prawdziwą przyjemność korzystać z usług B.T. Karpacz, dlatego o nim i jego pracownikach (a szczególnie o jednej z pań z biura))mogę mówić tylko w samych superlatywach.

avatar
Elżbieta

W dniu 17.05.br. miałam przyjemność uczestniczyć w super wycieczce do Pragi Nocą zorganizowanej przez B.T Karpacz.Imprezę zabezpieczał przewodnik Pan Janusz Jachnicki, który z pasją przekazywał swoją wiedzę w sposób zrozumiały i ciekawy zarówno na trasie przejazdu jak również zwiedzając Pragę. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.E.B

avatar
Tomek

Byliśmy w Pradze z B.P Karpacz wszystko super załatwione ,a przewodnik p.Krzysztof niesamowity gość,p.Wojtek kierowca pełna profeska bezpiecznie i do celu.Polecamy gorąco naprawdę warto skorzystać z B.P.KARPACZ. Jola Tomek Kielce

avatar
Jola

Szanowni Państwo,wczoraj byliśmy w Pradze z przewodnikiem p.Krzysztofem i p.kierowcą p.Wojtkiem.Ci panowie to super duet a przewodnik to gwarantowana super zabawa.Wiadomo troszkę trzeba się nachodzić ale w towarzystwie p.Krzyśka nie da się nudzić,opowiada super bez zbednych komentarzy,na wesoło i wszystko co chciałem zapamiętać to właśnie usłyszałem.Szczeże polecam biuro podróży Karpaczw Karpaczu,pełna profeska miło fajnie i wesoło.Na pewno w całym Świetokrzyskim opowiem o ludzaich z tego biura.Polecamy na 100% .

avatar
Magda,

Dnia 09.04.2016 braliśmy udział w wycieczce do Pragi. Wycieczka była super za zasługą naszego przewodnikowa Pana Krzysztofa L, który umilal nam podróż historią Czech oraz ciekawostkami z mijanych miejsc.Oprowadzanie po Pradze perfekcja.Pozdrawiamy biuro, Pana kierowcę oraz Pana Krzysztofa. Polecamy wszystkim !

avatar
Tomek

Byłem ostatnio na wycieczce do Pragi. Jestem bardzo zadowolony, nasz przewodnik Pan Bogdan Tałpasz był bardzo super, opowiadał z pasją i dużym poczuciem humoru :) wycieczka sama w sobie też była super. Jeśli będziecie w Karpaczu i będziecie zainteresowani wycieczką do Pragi to koniecznie wybierzcie to biuro. Z takim przewodnikiem jak Pan Bogdan na pewno nie pożałujecie i nie będziecie się nudzić :)Byłem w swoim życiu na wielu wycieczkach z różnymi przewodnikami ale Pan Bogdan jest jedyny w swoim rodzaju. Biuro może być zatem dumne z takiego przewodnika :)

avatar
Robert

Byliśmy na wycieczce szkolejnej na tydzień w karpaczu, w tym zwiedzalismy czeska Pragę z bt karpacz, dobra organizacja i dobre ceny :) Wycieczki wokół samego karpacza mieliśmy robić we własnym zakresie korzystając z http://karpacz-szklarska.pl/ ale propozycje bt zakładały przewodnika i z moją klasą zdecydowałam się ponownie na te biuro. Bardzo polecam :)

avatar
Halina,Stanisław,Mateusz

Wycieczka do Drezna - super.Pan Krzysztof to profesjonalista,ma dużą wiedzę, umiejętność jej przekazywania ,bardzo dba o grupę,bez względu na wiek wszyscy czuli się zaopiekowani i starsi i dzieci,wielki szacun.Pan Krzysztof dbał o grupę i o wszystkich z osobna indywidualnie a przy tym czynił to fachowo i z poczuciem humoru .Człowiek orkiestra jednym słowem.sama wycieczka przeprowadzona wzorcowo: pełna informacja,wszystko zgodnie z planem , punktualnie,Dziękujemy serdecznie , pozdrawiamy pana Krzysia i Pana kierowcę,polecamy innym gorąco !Zarząd biura powinien pomyśleć o premii lud podwyżce płac;)

avatar
Kinga

31.07.2015 uczestniczyliśmy w wycieczce jednodniowej do Drezna. Wycieczka godna polecenia, chociażby dla samej przyjemności słuchania przewodnika-Pana Krzysztofa. Prawdziwy artysta w swoim zawodzie:-)

avatar
Kasia,

W dn.28.07.2015 mieliś,y okazję uczestniczyć w wycieczce do Skalnego Miasta. Ogromne podziękowania dla Naszego Przewodnika-Pana Krzysia. Naprawdę rewelacja!!Pozdrawiamy!

avatar
grzesiek

W piątek byliśmy z moim synem w Pradze było super a Pan Bogdan był zajebisty

avatar
grzes

wczoraj bylem z synem w Pradze super wycieczka ,Pan Bogdan zajebisty

avatar
Tomek

W długi weekend czerwcowy byliśmy na wycieczkach Praga nocą i Drezno. W obu przewodnikiem był pan Maciej. Świetny gość i encyklopedia wiedzy. Polecam.

avatar
Agnieszka

Wróciliśmy wczoraj z wycieczki z Pragi i powiem jedno jestem zadowolona Pan przewodnik (Bogdan Tałpasz) odpowiedni na swoim miejscu naprawdę słuchało się go z zaciekawieniem każdemu polecam taka wycieczkę:)

avatar
Kinga

20.09.2014 byliśmy z mężem na wycieczce Praga nocą. Biuro ma bardzo dobrą i ciekawą ofertę wycieczek. Sama wycieczka była REWELACYJNA !!! Nasz przewodnik Pan Bogdan był niesamowicie rewelacyjny, zabawny, pomocny i miał ogromną wiedzę. Wszystko opowiadał z pasją, ciekawością i dużą dozą poczucia humoru. Z czystym sumieniem możemy polecić Biuro Turystyczne Karpacz !!!

avatar
WTZ

Polecamy to biuro turystyczne. Profesjonalizm i życzliwość to ich znak firmowy. Przez trzy dni przewodnik, Pan Bogdan towarzyszył nam w Skalnym Mieście, w wyprawie na Śnieżkę i po Kotlinie Jeleniogórskiej, służąc wiedzą i pomocą. Pracownicy biura spisali się na 6 obsługując grupę 30 dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie. Ps. Pan Bogdan nie wiedział tylko gdzie jest echo w Karkonoszach ;)

avatar
Mariusz

Rewelacja! Zasługa Pana Krzysztofa Jeleniewicza. Super przewodnik.. Gdy wsiadaliśmy do autokaru (czysty, wygodny), zaraz wyczuliśmy miłą podróż. Dosłownie po przejechaniu 1 kilometra rozległ się sympatyczny głos Pana Krzyśka, który nas miło przywitał. Droga do Pragi minęła bardzo szybko dzięki barwnym i ciekawym opowieścią Pana Krzysztofa. Każda mijana miejscowość (większa, mniejsza..) nie była bez echa, Pan Krzysztof zawsze miał coś do powiedzenia i to było ciekawe! A Praga?.. super! Opieka Pana Krzyśka na najwyższym poziomie! pod każdym względem! Rewelacja! Serdecznie polecam wycieczki z Biurem Turystycznym Karpacz. Niezapomniane i miłe chwile. Nigdy nie zapomnimy słynnego powiedzenia Pana Krzyśka: DOBRA! ODPALAMY!.. lub MOI KOCHANI NACIERAJCIE! Pozdrawiamy Pana Panie Krzysztofie :-) do zobaczenia...

avatar
Marlena

Z biurem byłam na dwóch wycieczkach - Praga i Skalne Miasto - dobra organizacja i naprawdę super przewodnik - Pan Krzysztof. Polecam wszystkim !!!! i pozdrawiam serdecznie Pana Krzysztofa ;)

avatar
Agnieszka

Dzisiaj, tj. 17.07.2014 byliśmy z Waszym Biurem na wycieczce w Skalnym Mieście. Było super, wiele radości i śmiechu dostarczył nam Pan Bogdan - profesjonalny przewodnik. Jutro jedziemy z Wami do Pragi:-)

avatar
Kris

Witam. Wczoraj byliśmy w Pradze. Wrażenia super. Pogoda dopisała. Profesjonalny przewodnik Pan Bogdan zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Wiedza Pana Bogdana oraz poczucie humoru sprawiło że będziemy polecać wszystkim znajomym.

avatar
Arkadiusz

W maju 2014 zorganizowałem moim uczniom (gimnazjum, 3 klasa) wycieczkę w Sudety. Jednego dnia pojechaliśmy do Pragi. Wycieczkę do Pragi zorganizowało nam biuro Karpacz po bardzo przystępnej cenie (najtaniej w Karpaczu). Trochę się więc obawiałem, ale organizacja była świetna, czysty autobus, elegancko ubrany i uprzejmy kierowca oraz przesympatyczny przewodnik, pan Krzysztof. Z usług pana Krzysztofa korzystaliśmy także w dwóch następnych dniach wycieczki. Humor i barwne opowieści bardzo się podobały młodzieży. Z pewnością będą go wspominali na przyszłych wycieczkach, jako wzór przewodnika. Nie jest łatwo zdobyć sobie taki autorytet. Poza rezerwacją wycieczki do Pragi i wynajęciem usług przewodnika, korzystałem z bezinteresownej pomocy sympatycznych pań z biura p. Oli i p. Agnieszki. Jestem więc bardzo zadowolony ze współpracy z tym biurem, dlatego z przyjemnością tutaj o tym piszę. Polecam biuro i przewodnika. P.S. Widzę w Księdze, że pan Krzysztof ma tutaj więcej fanów. Panie Krzysztofie, z taką charyzmą to może by tak do telewizji, jakiś program krajoznawczy. Oglądalność zapewniona.

avatar
Kasia

Wycieczka jednodniowa Praga z fontannami. Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Największym plusem oczywiście jest Pan Krzysztof L. - przewodnik. Chwała mu za to, że są jeszcze takie osoby jak On. Bardzo dziękuję.

avatar
Krzysiek

Wycieczka do Pragi 24.07.2013 r. to niesamowite wrażenia. Piękne miasto a dodatkowym atutem jest opieka przewodnika Pana Krzysztofa Jeleniewicza. Profesjonalizm, nieprzeciętny poziom wiedzy i poczucie humoru - duży szacunek :)Polecamy biuro i serdecznie pozdrawiamy Pana Krzysztofa - ekipa z Mazur !

avatar
Eliza

Właśnie wróciliśmy z wycieczki do Pragi. Wyjazd dobrze zorganizowany, ciekawa trasa zwiedzania oraz bardzo profesjonalna opieka Przewodnika (Bogdan Tałpasz). Dziękujemy za ciekawie spędzony dzień i gorąco polecamy usługi BT Karpacz.

avatar
Anna

Praga Nocą 25.05.2013-super wycieczka.Organizacja pierwsza klasa-przewodnik Pan Krzysztof osoba stworzona do tego co robi.Super poczucie humoru,ogromna wiedza nt.tematu wycieczki...i to Jego powiedzonko plan gry jest taki ... :):)ogromne uznanie :)

avatar
Jan

Jednodniowa wycieczka do Pragi 3.V.2013 była super mimo kiepskiej pogody. Świetna organizacja. Może przewodnik (p.Maciek) chodził zbyt szybko ? Zapewne powodem tego pośpiechu był bogaty program zwiedzania. Z pewnością będę jeszcze korzystał z oferty BT Karpacz jeszcze nie jeden raz.

avatar
Maria

W dniu 17 sierpnia br. uczestniczyłam w wycieczce zorganizowanej przez BT KARPACZ do Drezna. Piszę do Państwa, aby wyrazić swoje wielkie uznanie dla Pana Krzysztofa Jeleniewicza, który był naszym przewodnikiem. Pan Krzysztof wykonuje swoją pracę z ogromną pasją, profesjonalnie, z sympatią dla turystów biorących udział w wycieczce. Potrafi sprawnie zorganizować czas podczas niedługiego zwiedzania, a także utrzymać niemałą grupę przypadkowo zebranych osób w poczuciu dyscypliny i poszanowania czasu swojego i innych.

avatar
Ania

10 sierpnia byłyśmy za pośrednictwem Waszego biura na wycieczce w Dreźnie. Miasto przepiękne,obsługa przesympatyczna a organizacja wycieczki na najwyższym poziomie.Sporo podróżujemy, ale takiego przewodnika jak pan Krzysiek spotkałyśmy po raz pierwszy. Ogromna wiedza, a przy tym duże poczucie humoru- widać, że to co robi, robi z pasją. Okazuje się, ze nawet suche fakty można przekazać w ciekawy i dowcipny sposób. Po prostu profesjonalizm przez duże P! Ogromne dzięki, panie Krzyśku!Pozdrowienia i podziękowania również dla kierowcy i sympatycznej pani pilot.

avatar
nikola

na wyciece było bardzo Fajnie

avatar
Maria

Trudno byłoby nie powrócić mając do dyspozycji takiego Pilota, panie Bogdanie :) Pan jest po prostu nieziemski :)

avatar
GRUPA

Witamy Państwa, Pragniemy serdecznie podziękować Panu Bogdanowi Tałpasz za cudowne doznania podczas wędrówki po Pradze w dniu 07 lipca 2012 roku. Dzieląc się z nami swoimi jakże cennymi informacjami sprawił ,iż będzie to dla nas niezapomniana przygoda, którą chętnie powtórzymy i zapewne polecimy znajomym. Jeszcze raz dziękujemy: Bożena, Heniek, Kubek,Ela, Ania i Jasiek-GRUPA Z PIECHOWIC

avatar
Fiona

Dzięki za miłe dwie wycieczki p.Bogdanie, było niesamowicie...ciekawe czy za rok Pana tam spotkam ? Pozdrawiam z Pomorza.

avatar
Kasia

W tym roku wybrałam sie na wakacje z tym biurem podróży, było bardzo sympatycznie :)

avatar
Sebastian

20,08,2011 wraz z rodzinką braliśmy udział w wycieczce do Morawskiego Krasu.Wycieczka była cudowna,przewodnik wspaniały-w ogóle wszystko było bardzo profesjonalnie zorganizowane.W przyszłym roku na pewno wybierzemy się do Karpacza i skorzystamy z szerokiego wachlarza wycieczek BIURA TURYSTYCZNEGO KARPACZ.

avatar
Józef

Dnia 28.07.10 r. braliśmy udział z całą rodziną w wycieczce do Szwajcarii Saksońskiej. Wycieczka była bardzo udana. Pogoda była wspaniała. Pan Jerzy Górski - przewodnik, który nas oprowadzał był bardzo przyjemnym i sympatycznym Panem. Miał bardzo duży zasób wiadomości. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy Pana przewodnika i świetnego kierowcę oraz Biuro Turystyczne Karpacz!

avatar
Janina

Kochani-27.07.10-wycieczka-Skalne Miasto +ZOO-Safari.Bylam z rodzinka.Było cudownie.GRATULUJĘ WSPANIAŁOGO PRZEWODNIKA.PAN JERZY GÓRSKI-wiedza,kultura no i poczucie humoru.PEREŁKA.Pozdrawiam -KOLOBRZEG

avatar
Dorota

Dnia 31.07.10 uczestniczyłam z rodziną w wycieczce do Pragi.Bardzo nam się podobało,szczególnie wyrafinowany humor naszego przemiłego przewodnika pana Bogdana.Praga przepiękna z chęcią tam wrócimy ale już na dluzej.Pozdrawiamy panów:Bogdana i Zdzisia od uczestnikow z Gdanska,Bolkowa i Wroclawia

avatar
kasia

w dn.2 maja br. byłam z rodziną za pośrednictwem Waszego biura na wycieczce w Skalnym mieście-dziękujemy Państwu za Wspaniałego przewodnika, przemiłego przesympatycznego człowieka! za rok znowu wybierzemy się z Waszym biurem podróży-zwiedzać i wypoczywać! Pozdrawiamy serdecznie!z wielkopolski

avatar
Tomaszów

Byliśmy w Karpaczu DW Szczyt parę lat temu i miło wspominamy spędzony w tym miejscu czas.Serdecznie pozdrawiamy

avatar
m.sz.

Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę do Skalnego Miasta.Mila i pomocna obsługa biura.Polecamy bardzo!!!!

avatar
karina

dnia 18.09.o9 mialam przyjemnosc wziac udzial w wycieczce do pragi klasycznej bylo pieknie i jeszcze pogoda dopisala bardzo chcialam podziekowac przewodnikowi ktory nas wspaniale oprowadzal panu krzysztofowi nazwiska niestety nie zapamietalam no tak przeuroczy dowcipny i bardzo ale to bardzo mily czlowiek jakich juz malo.wycieczka na dlugo zostanie przez nas zapamietana.prosze go przez wasze biuro od nas pozdrowic serdecznie goraco i podziekowac.karina i zdzislaw hajscy jedyna 2 ktora wsiadala przy kruczych skalach

avatar
Maciej

W sobotę 5 września 2009r. byłem razem z rodziną na fajnej wycieczce Skalne Miasto i ZOO Safari organizowanej przez Wasze Biuro....dziękujemy za mile spędzony czas i dobrą organizację...prosimy tylko o lepsza pogodę w dniu wycieczek...no i o wygospodarowanie jeszcze jednej godzinki na zwiedzanie ZOO Safari, bo dwie godziny to za mało na takie piękne ZOO. Pozdrawiamy i polecamy wszystkim!!!!!!!!!

avatar
Zbigniew

Bardzo miła wycieczka i przemiły przewodnik. Jedna maleńka wada. Ciut za mało czasu wolnego. Za rok znowu z Państwa Biurem ruszam na Praga Inaczej. Serdecznie pozdrawiam, samych miłych dni życzę i do zobaczenia.

avatar
Zbyszek

Wycieczka do Pragi. Bardzo miło, miły przewodnik. Jedyna maleńka wada. Ciut za mało czasu wolnego. Za roczek znowu wybiorę wycieczkę z Państwa Biura. Do zobaczenia. Pozdrawiam.

avatar
Karola

Dnia 24.07.2009 miałam przyjemność wziąć udział w wycieczce do Pragi. Bardzo mi się tam podobało, a najbardziej jak pan Krzysiu - przewodnik opowiadał. Do każdego starał się zagadać. Ogólnie był wporzo. Pozdrawiam pana, panie Krzysiu! Wycieczka z panem to sama przyjemność. :)

avatar
Katarzyna

Brałam udział w wycieczce organizowanej w dniu 04-07-2009 Praga Nocą. Zaczęła się ona od sympatycznej przygody z zamianą autokaru. Później przebiegała bez zakłóceń i niespodzianek. Polecam wszystkim gorąco. Myślę, że to w dużej mierze dzięki b. profesjonalnemu pilotowi p. Bogdanowi. Pozdrawiam i dziękuję.

avatar
Beata,

Mieliśmy prawdziwą przyjemność uczestniczyć w wycieczce Skalne Miasto + ZOO Safari w dn. 08-07-2008 r. Pełen profesjonalizm! Przesympatyczna obsługa przy załatwianiu formalności. Opieka i wiedza p. Krzysia - Przewodnika pozytywnie zadziwiająca! Program i oferowane wycieczki, jak najbardziej trafione. Zdecydowanie polecamy!!! pozdrawiamy serdecznie z Gdyni :)

avatar
Ewa

W dniu 07.07.2008 r uczestniczyłam razem z moim mężem i synem w jednodniowej wycieczce do Pragi. Było Super, polecam. Pan Krzysztof - przewodnik o dużej wiedzy,nie tylko na temat Pragi, perfekcyjnie zorganizowany, można liczyć na jego pomoc nawet gdy pada deszcz. Podziękowania należą się również Pani Oli, świetnie Pani wszystko zorganizowała,(sami profesjonaliści w tym biurze) nie udało mi się podziękować Pani osobiście - szkoda . Dziekuję, za wspaniałą wycieczkę i serdecznie pozdrawiam. Ewa.

avatar
Sylwia

W dniach 26-28.o3.08 biuro Karpacz zorganizowało fantastyczną wycieczkę dla młodzieży szkolnej ponadgimnazjalnej. Wszystko dopięte było na ostatni guzik. Uczniowie zachwyceni i opiekunowie również:-). Gorąco dziękuję i pozdrowienia dla Pana Krzysia! Przewodnik spisał się extra!

avatar
Ania

W dniach 26 - 28.03.08 brałam udział w kilkudniowej wycieczce do Pragi. Była bardzo fajnie zorganizowana, przewodnik posuadał ogromną wiedzę, którą potyrafił umiejętnie przekazać. Pozdrawiam biuro i pana przewodnika Krzysia:)

avatar
Ola

Dnia 14.05.07 r. miałam przyjemność wziąć udział w wycieczce do Morawskiego Krasu. Wycieczka była zorganizowana w sposób profesjonalny, przewodnik miał duży zasób wiedzy i ciekawy sposób jej przekazania. dziękuję za wycieczkę i miłe wspomnienia. pozdrawiam. ola.

Dodaj wpis do księgi