Księgarnia "Emaks"

M E N U
Szanowni Państwo,

będąc już w Karpaczu, w chwili wolnej od wycieczek, nart czy snowboardu serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Księgarni EMAKS, znajdującej się obok Biura Turystycznego KARPACZ.

Biuro Turystyczne KARPACZ, Kawiarnia CLASSICO CAFE i Księgarnia EMAKS działające w ramach jednej, rodzinnej firmy.

W księgarni znajdziecie Państwo bogatą ofertę książek z wielu interesujących Państwa dziedzin kultury i życia człowieka, w tym wiele nowości. Wybór interesującej lektury ułatwia podział na działy tematyczne takie jak: literatura piękna polska i zagraniczna, biografie, zdrowie, kulinaria, romanse, kryminały, fantastyka, języki obce itp..

Miłośnicy wędrówek po karkonoskich szlakach znajdą na półkach szeroką gamę atlasów, map, przewodników turystycznych i albumów fotograficznych.

Dla naszych małych i nastoletnich gości posiadamy atrakcyjną ofertę powieści młodzieżowych, podręczników i pomocy szkolnych, bajek, malowanek, łamigłówek i gier planszowych.

Oprócz licznych wydawnictw książkowych Księgarnia EMAKS posiada również dobrze zaopatrzony dział artykułów szkolnych i biurowych a w nim wiele towarów przydatnych w życiu codziennym turysty.

Posiadając duży wybór książek i innych towarów, jesteśmy otwarci na życzenia i sugestie naszych gości, realizując w krótkim czasie i z wysoką skutecznością zamówienia.

Zapraszamy– zapewne każdy znajdzie u nas coś interesującego i miłego dla siebie i bliskich.

Krzysztof Kilan


Certyfikat dla małej księgarnii


Przedsiębiorstwo Handlu Usług Wytwórczości i Szkolenia "EMAKS" Sp. z o.o. jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni".

FanpageKONTAKT


Księgarnia EMAKS
ul. Konstytucji 3 Maja 50
58-540 Karpacz
tel. 75 761 85 51
tel. kom. 882151362
kilan@btkarpacz.com.pl

Czynne:
Poniedziałek - Sobota : 10.00 - 18.00
Niedziela: 12.00 - 16.00